Květen 2012

Revenge (TV seriál )

31. května 2012 v 16:09 | Renesmee |  Recenze - seriál
Oficiálná obsah
Emily Thorne (Emily VanCamp) přijíždí do Hamptons, kde strávila se svým otcem léto. To bylo předtím, než ho zatkli za zločin, který nespáchal. V Southhamptonu si pronajme dům, který kdysi patřil jejímu otci a odkud bude plánovat pomstu těm, kteří ublížili nejen jejímu otci, ale i jí.
oddělovač.by Ungrasped~


Kam ten svět spěje ?

30. května 2012 v 14:20 | Renesmee

Projížděla jsem Pánovem a nemohla si nevšimnout nové,čisté zastávky.Vsadím se, že až budu v pondělí znova projíždět slova jako krásná, nová, čistá zastávka se už nebudou dát použít.Tady u nás si málokdo něčeho váží....

Toť malá úvaha na úvod.Nyní k věci.Byl nastaven nový deisgn nature.Doufám, že se vám líbí,protože ikdyž je velmi jedndouchý, stylizovala a ladila jsem ho celkem dlouho.

I nadále můžete psát do rubriky : MŮJ OBLÍBENÝ SERIÁL

Renesmee

Půlrok je úspěšně za náma....

27. května 2012 v 20:59 | Renesmee

Již za pár hodin, oslaví HELP-RESORT své první půlroční výročí.
Doufám, že tenhle blog vydrží a najde se pár náštěvníku, kterí na něj budou chodit jako do teď.

Rihanna Where Have You Been

26. května 2012 v 19:59 | Renesmee |  Hudba
Once Upon a Time (TV seriál)

22. května 2012 v 21:18 | Renesmee |  Recenze - seriál
Oficiální obsah
Vlivem černé magie zlé čarodějnice se pohádkové postavy ocitnou v lidském světě bez jediné vzpomínky na svůj předchozí život. Příběh začarovaného Storybrooku se začíná rozplétat s příchodem dcery královského páru, kterou se podařilo těsně po narození zachránit od stejného osudu. Tu přivede do osamělého městečka její syn, kterého těsně po narození dala k adopci a kterého si následně osvojila nepříliš příjemná starostka Storybrooku

Váš nejoblíbenější seriál ?

13. května 2012 v 13:00 | Renesmee |  Seriálový speciál
Hi
Serialový speciál už se pomalu připravuju, ale musíte mít trpělivost toho času opravdu moc není.Chci vás požádat aby jste mi do komentářů PSALI VAŠE OBLÍBENÉ SERIÁLY Je to součást mého speciálu.Navíc můžete ještě hlasovat v anketě mezi dvěma seriály,které jsem náhodně vybrala.

Přikládám odkaz další pěkné písničky . Nevkládám ji sem z toho důvodu , že by stejně brzy nešla přehrát jak znám youtube a jeho vkládání na blogy. Takže zde je odkaz : Debbi - Možná se mi zdáš

1.Oncers meeting

9. května 2012 v 18:02 | Renesmee |  Seriálový speciál
1.Oncers meeting www.onceuponatime.sff.cz


KDY: sobota 19. 5. 2012 (bohužel, termín 27. 5. /a společná návštěva koncertu filmové hudby/ nebyl možný. Zájemci se ale i tak samozřejmě mohou domluvit na tomto srazu a na koncert vyrazit).
Začátek je naplánován na 14.00, konec předběžně na 18.00 (pokud si ještě nepoleze...me na nervy :D tak nic nebrání prodloužení, u mimobrněnských záleží na spojích…)

KDE: ELEKTRA pub, Běhounská 7, Brno.
Ideální poloha v centru Brna, kousek od náměstí Svobody a pár minut od vlakového či autobusového nádraží.

PROGRAM: Středobodem bude projekce A Land Without Magic a debata. Taky si pustíme vybrané featurettes, bonusové materiály a snad i jedno překvapení.

Po projekci si můžete otestovat, jak velký "Oncer" jste. :) Pro účast v zábavném vědomostně-kreativním kvízu o sadu filmových DVD propisku s sebou :)

Jakékoliv dotazy a připomínky adresujte tady nebo do diskuze na stránkách www.onceuponatime.sff.cz . Na sraz není třeba se nijak hlásit, ale pokud o účasti předem nepochybujete, dejte echo do diskuze ať víme s kolika lidmi odhadem počítat.

Zajímalo by mě jestli někdo z mých blogových přátel se náhodou na tuhle akci nechystá ?
Protože u mě je celkem možný že pojedu :-)


Spousta nepodstatných slov..

8. května 2012 v 9:14 | Renesmee |  Renesmee

Zdravím všechny své blogové přátelé

•Po dlouhé době jsem se dokopala k napsaní článku. Nějakou dobu jsem nic nepsala, ale to víte , nechci aby se stal help-resort mou povinností. Chci tenhle blogový svět tvořit , protože chci , ne proto , že musím. Pěvne však věřím , že právě ve vás můžu hledat své největší pochopení:-)

•Na následujícím odkazu YOUTUBE.COM/JAMIE GRACE - HOLD ME si můžete pustit skvělou písničku.Taková, pohodová.

•Chtěla bych pro vás udělat do budoucna takovou menší recenzi mých oblíbených seriálů. Co myslíte ? Takový menší seriálový speciál ?
No co víc k tomu říct. Rozhodnutí je na vás.